Kim jesteśmy?

Jesteśmy eksporterem mleka w proszku, serwatki w proszku, masła i serów. Jesteśmy obecni na rynku od 1988 roku.

zadaj pytanie >>
Kontakt

Contractus sp. z o. o.

ul. Bukowińska 24A/58

02-703 Warszawa

 

 

00 48 22 847 54 85-87

(faks) 0048 22 847 54 88

 

 

warszawa@contractus.pl

 

 

Prezes Zarządu Otton Kuźma

 

Wiceprezes Zarządu Witold Karczewski

 

 

Szczegóły dojazdu: 


Wyświetl większą mapę

Marek Marcinkiewicz – Menedżer Eksportu 

marek@contractus.pl  

Andrzej Krajczyński – Menedżer Eksportu

andrzej@contractus.pl

Agnieszka Godzisz – Specjalista ds. Eksportu

 a.godzisz@contractus.pl

Ewelina Kuźma – Specjalista ds. Eksportu

ewelina@contractus.pl

Robert Zagańczyk – Logistyk

robert@contractus.pl      

Dorota Zaborowska – Główna Księgowa

zaborowska@contractus.pl

Monika Czarkowska – Księgowa

monika@contractus.pl

 

Zadaj pytanie:

warszawa@contractus.pl